Grupa Bruno Tassi to obecnie największy ogólnopolski dystrybutor wędlin, mięsa i drobiu.

W skład Grupy wchodzą 3 spółki: Bruno Tassi, Bruno Tassi Północ oraz Jakomex. Spółki powiązane są kapitałowo. Grupa nie jest więc luźnym stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorstw, przez co jest w stanie realizować jednolitą politykę we wszystkich oddziałach.
Codzienne dostawy produktów realizowane są z 18 hurtowni rozmieszczonych w 18 miastach Polski. Dzięki przemyślanej lokalizacji magazynów Grupa Bruno Tassi swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Jesteśmy w stanie zaopatrywać zarówno pojedynczych odbiorców, jak i największe sieci handlowe zlokalizowane w wielu miastach i miasteczkach.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki Polskie Przysmaki, które łączą w sobie wysoką jakość w przystępnej cenie. Pod tą marką występują najpopularniejsze i najczęściej kupowane przez klientów wyroby.
Grupa realizuje program lojalnościowy DysKącik dla mniejszych sklepów, o którym możecie przeczytać TU.

Wszystkie dostawy realizowane są wyspecjalizowanym taborem – 300 samochodami chłodniami wyposażonymi w agregaty chłodnicze. Zdecydowana większość tych pojazdów to samochody nie starsze niż 3 lata. Wszyscy klienci mają zapewniony darmowy transport zamówionych przez siebie produktów. W oddziałach prowadzimy także sprzedaż stacjonarną, więc każdy klient może osobiście nas odwiedzić w celu dokonania zakupów.
Grupa Bruno Tassi należy do jednych z najstarszych przedsiębiorstw w branży. Firma została założona w 1991 i od tego czasu nieustannie się rozwija. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produkty.

Grupa dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest źródłem wielu cennych informacji zwrotnych z rynku. Bardzo blisko współpracujemy z producentami, aby zaspokoić potrzeby klientów na każdym rynku lokalnym. Wiele produktów, które dzisiaj znajdują się na stołach Polaków powstało we współpracy Bruno Tassi i największych zakładów mięsnych.
 
Bruno Tassi Bruno-Tassi ® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Bruno-Tassi Sp. z o.o.
© Copyright Bruno-Tassi Sp. z o.o. 1991-2017